Keller Williams Port Charlotte - Punta Gorda - Cheryl Vespoint
KW Search Block Background Image

Le të gjejmë shtëpinë e ëndrrave tuaja!

  Featured Listings

  Call today to schedule a private tour!

  I ri - 776 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4204 NETTLE ROAD, PORT CHARLOTTE, FL 33953
  Listing Courtesy Of: KW PEACE RIVER PARTNERS, 941-875-9060, Cheryl Vespoint
  I ri - 2 073 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (25d)
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  6198 ORIOLE BOULEVARD, ENGLEWOOD, FL 34224
  Listing Courtesy Of: KW PEACE RIVER PARTNERS, 941-875-9060, Cheryl Vespoint
  I ri - 1 568 orë
  Open House
  Tur Virtual
  2 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  4203 NETTLE ROAD, PORT CHARLOTTE, FL 33953
  Listing Courtesy Of: KW PEACE RIVER PARTNERS, 941-875-9060, Cheryl Vespoint
  I ri - 3 186 orë
  Open House
  Tur Virtual
  Rënie e çmimit (1d)
  3 bd
  2.0 ba
  metra katrorë
  ac
  14527 ARMADA ROAD, PORT CHARLOTTE, FL 33953
  Listing Courtesy Of: KW PEACE RIVER PARTNERS, 941-875-9060, Cheryl Vespoint
  Dëshmi të veçuara

  Thank You For Your Referral

  "Cheryl is very knowledgeable about El Jobean and the surrounding areas. She is also good at finding an insurance agent to cover my new home. Thanks for everything."
  Shiko me shume
  Joan S
  Port Charlotte, Fl / jan 2024
  "Cheryl Thank you so much, I appreciate you for all the work😍you did for me, to sell my house!!!👍job 😊"
  Shiko me shume
  Mona G
  Port Charlotte, Florida / jan 2024
  "Thanks for taking the time to talk to us about selling the lot. Our house was blown away in Ian and we are struggling with what to do. Cheryl took time out of her day to listen and make a plan."
  Shiko me shume
  Patricia B
  Port Charlotte, Florida / jan 2024
  "She is great and always answers the phone. Knows Port Charlotte and is knowledgeable about the waterways. "
  Shiko me shume
  Tom Z
  Port Charlotte, Florida / shk 2024
  "Thank You Cheryl for taking the time to help us find a new house. Very knowledgeable about El Jobean and the surrounding area. Happy to be in Florida."
  Shiko me shume
  Susan H
  Akron, Ohio / shk 2024
  "We have used Cheryl in the past to sell multiple homes in Ohio. She has always done a great job. We highly recommend her. "
  Shiko me shume
  Sam and Sonja C
  Akron, Ohio / dhj 2002
  "Cheryl V is super responsive! She always answers my call. She is knowledgeable and trustworthy. I highly recommend Cheryl to sell your home. "
  Shiko me shume
  Chris R
  Port Charlotte, Florida / maj 2020
  My Blog

  Eksploroni postimet tona në blog për të mësuar nga më të mirat rreth blerjes së shitjes dhe mirëmbajtjes së shtëpisë tuaj

  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Read Time: 4 Minutes
  Cheryl Vespoint
  Numri i licencës: SL3491890
  Peace River Partners

  Celular
  Zyrë
  “We are more powerful when we empower each other.”
  clihtv06ql0pkpahn36g.png
  Keller Williams Port Charlotte - Punta Gorda
  1951 Tamiami Trail D Port Charlotte, Florida 33948
  Zyrë

  Cheryl Vespoint
  REALTOR® SL3491890
  Celular
  Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Për më shumë informacion, lexoni tonë Cookie Policy. Duke klikuar "Prano" ose duke vazhduar të përdorni këtë faqe, ju pranoni përdorimin tonë të cookies Kushtet e Përdorimit dhe Politika e privatësisë.